Skip to content
Przejdź na blog
Menu

Witam Cię na moim blogu!

Witam Cię na moim blogu!

Blogu poświęconym tematyce rozwodowej– czyli prawnym aspektom zakończenia małżeństwa.

Czasem niestety dzieje się tak, iż pomimo starań obojga małżonków (albo tylko jednego z nich) małżeństwa nie da się już uratować…

Ale pozostają przecież wspólne dzieci, wspólny dom, majątek, często też kredyt hipoteczny czy inne długi – wspólnie zaciągnięte przez oboje małżonków lub tylko przez jednego z nich….
Decydując się na wniesienie do sądu pozwu o rozwód na pewno warto o tym pamiętać.

O tym wszystkim będę dla Ciebie pisać na tym blogu.

Ale nie tylko o tym – będę poruszać też inne kwestie z zakresu prawa rodzinnego – napiszę więc np. o przesłankach separacji, różnicach między rozwodem a separacją, ustaleniem/uznaniem ojcostwa, alimentach – zarówno dla współmałżonka, jak i dzieci.

Dowiesz się też jak w praktyce wygląda postępowanie o podział majątku wspólnego i jak wygląda odpowiedzialność byłych już małżonków za wspólne długi oraz jak wygląda w praktyce kwestia przyznania władzy rodzicielskiej  i ustalenia kontaktów z dziećmi w przypadku orzeczenia rozwodu.

Zachęcam więc do systematycznej lektury!

Podobał Ci się tekst? Będę wdzięczna, jak się nim podzielisz.

o mnie

Witam Cię na moim blogu!

Nazywam się Katarzyna Skowrońska. Jestem adwokatem. W swojej praktyce zajmuję się prawem cywilnym i rodzinnym. Pomagam rozwiązywać problemy i doradzam, jak problemów unikać. Wiem, że każda sprawa jest inna – i każdą sprawę traktuję indywidualnie. Oprócz pozwów i apelacji piszę też artykuły, które publikuję na tym blogu. Mam nadzieję, że wyjaśnią wiele Twoich wątpliwości.

skonsultuj swoją sprawę

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Skowrońska

ul. Skwierzyńska 21, Wrocław.

zacznij tu

pobierz e-booka

szukaj

archiwum

Archiwa

Witam Cię na moim blogu!

Katarzyna Skowrońska

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną:

Skontaktuj się