Close

Jak przekazać majątek w rodzinie – darmowe porady prawne notariuszy

Przekazanie majątku w rodzinie to bardzo istotna kwestia. I ciągle budząca wiele wątpliwości.  Często skutków raz dokonanej czynności nie da się już  odwrócić. Dlatego bardzo ważne jest, aby każdą decyzję związaną z przekazywaniem majątku w rodzinie dobrze przemyśleć. Oprócz kwestii stricte prawnych pozostaje jeszcze aspekt podatkowy, o którym wiele osób nie pamięta.

Dlatego prawnicy, którzy mają z tym do czynienia codziennie – czyli notariusze postanowili zorganizować, nie po raz już pierwszy zresztą, Dni Otwarte Notariatu.

W tym roku będzie to sobota 30 listopada.

W tym dniu w 19 miastach w całej Polsce notariusze będą udzielać bezpłatnych porad prawnych dotyczących przekazywania majątku w rodzinie. Jeśli więc rozważasz kwestie przekazania majątku komuś z rodziny, ale masz wątpliwości i chcesz się upewnić, czy przyjęta przez Ciebie koncepcja jest właściwa oraz z jakimi kosztami musisz się liczyć dokonując konkretnych czynności prawnych weź udział w Dniach otwartych Notariatu i zapytaj profesjonalistę. 30 listopada masz szansę na bezpłatne porady. Sprawdź więc, gdzie w Twoim mieście będą one udzielane i nie wahaj się zapytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *